Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o digital paintingu, uzyskasz na domin-krakow.pl.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz obrabiać grafikę w programach graficznych, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, wykonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, filmem, grami komputerowymi i reklamą.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]