Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Znajdź polskiego psychologa Leicester na miarę Twoich potrzeb na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli emigrować na Wyspy. Obecnie przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, ale nadal nie brak ludzi skorych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje mnóstwo kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu problemami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozłąka z bliskimi często powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą również kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano podczas wizyty będą powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339