gabinet medycyny estetycznej kielce, klinika kosmetologii

Oferta kliniki medycyny estetycznej w Kielcach

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae zlokalizowane jest przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Centrum przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 19:00. Oprócz oddziału w Kielcach posiada dodatkowo filię w niedalekim Busku Zdroju.

Oferta centrum medycyny estetycznej Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Kliniki Re Vitae wykonuje liczne zabiegi zarówno z zakresu chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, jak również zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Przeprowadzane są tu mało inwazyjne zabiegi polegające na likwidowaniu zmian skórnych, m.in. nagniotków, kaszaków i brodawek wraz z możliwością przesłania tkanek do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum przeprowadza m.in. operacje plastyczne powiek i brzucha, jak również zabiegi lipozy laserowej oraz liposukcji. W zakresie ginekologii estetycznej w Gabinecie Re Vitae wykonuje się m.in. chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy, korekcję blizn pozostałych po cesarskim cięciu i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Medycy tego centrum medycyny estetycznej zajmują się też flebologią, czyli rozpoznaniem i leczeniem schorzeń żylnych, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji pajączków naczyniowych oraz żylaków odbytu.

W klinice wykonuje się też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi lecznicze z użyciem botoksu (leczenie bruksizmu, nadpotliwości i migreny), lifting z pomocą nici PDO, zabiegi wypełniające z zastosowaniem kwasu hialuronowego czy mezoterapia bezigłowa i igłowa. W ofercie znajdują się też liczne zabiegi kosmetyczne, jak hydradermabrazja, kriolipoliza oraz peeling chemiczny i węglowy.

Adres firmy:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]