Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer 3D? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj tu.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z najistotniejszych punktów reklamy marki w sieci. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, by pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych przedsiębiorstw, marek lub usług. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych zdjęć, wszystkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej oraz stosownej prezentacji firmy. Jest także inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal niewiele firm ją stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer VR – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma dużo zalet i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, znacznie łatwiej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]