Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty górskich wypraw!

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym świetnie opracowane i bezpieczne wycieczki pod opieką doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Organizujemy trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o sporej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]