akcesoria sportowe

Sprawdź, jakie akcesoria sportowe warto kupić

Osoby ćwiczące codziennie dobrze wiedzą, że obok odpowiednich ubrań powinny posiadać też sprzęt sportowe, dzięki którym będą gotowi na wszelkie sportowe wyzwania. Co więc warto mieć zawsze przy sobie w czasie treningu na siłowni bądź w klubie fitness?

Nieodzowne akcesoria sportowe dla entuzjastów siłowni

Niektóre akcesoria sportowe są niezbędne, inne będą zapewne używane sporadycznie, ale niewątpliwie wskazane jest, żeby mieć je zawsze pod ręką. Przedstawiamy listę tych najbardziej przydatnych.
1. Plecak i torba sportowa – to bodaj oczywiste, że bez nich żaden sportowiec po prostu nie potrafi sprawnie żyć! W pakownych torbach prócz ubioru na siłownię zmieści się także obuwie i osobiste akcesoria do ćwiczeń. Poniektóre torby sportowe posiadają specjalnie wydzielone komory, w których można przechować zabrudzone bądź wilgotne rzeczy.
2. Ręczniki – zaleca się mieć własny, bardzo chłonny ręcznik, który będziemy używać w trakcie treningów bądź po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – apteczka z niezbędnym ekwipunkiem oraz bandażami, bidon na wodę, piłka gimnastyczna czy wałek do masażu to z kolei akcesoria, które wypada posiadać pod ręką nawet wtedy, gdy ćwiczymy we własnych „czterech kątach”.
4. Akcesoria odzieżowe, jak kominy, skarpety sportowe czy rękawiczki – te drobne elementy ubioru przyczynią się do tego, że ćwiczenia będą komfortowe również w chłodne dni.
5. Dla trenujących kick-boxing lub boks niezbędne będą akcesoria do sportów walki, między innymi stosowne ochraniacze na piszczele i stopy oraz rękawice i kaski bokserskie. Naturalnie, można je pożyczyć na siłowni, aczkolwiek zaleca się mieć własne, tym bardziej, że ich koszt nie jest dzisiaj duży.

Wyszczególnione powyżej akcesoria znajdują się w asortymencie słynnej firmy Hummel, która od nieomal stu lat dostarcza artykuły wysokiej klasy, charakteryzujące się niebywałą wytrzymałością. Warto przypomnieć, że firmowe akcesoria sportowe wypada kupować od oficjalnych dystrybutorów, co daje gwarancję, że zamówiony sprzęt to oryginał.

Adres firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]