Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Na flobo.io odnajdziesz więcej informacji o Flobo - robocie do obsługi należności.

Prowadzący własne firmy stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas poświęcony na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm oferujących usługi, biur podróży i domów wypoczynkowych

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, zatem bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach prywatnych albo językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]