Jak dopasować wiszące kolczyki?

Kolczyki wiszące znajdziesz na www.bizutik.pl.

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych elementów biżuterii. Noszą je nie tylko panie – wzrastającym od jakiegoś czasu zainteresowaniem cieszą się również wśród mężczyzn, przede wszystkim tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie sposób jednak negować, iż przytłaczająca większość kolczyków produkowana jest dla pań. Nadzwyczaj efektowne są szczególnie kolczyki wiszące. Są one bardziej zauważalne i w rezultacie w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni odbierają konkretną stylizację. To powoduje, iż cieszą się olbrzymią popularnością wśród kobiet w szeroki spektrum wieku i noszących się w odmiennych stylach. Ogromna różnorodność kolczyków wiszących ułatwia dobranie ich do praktycznie dowolnej kreacji. Jak więc wybrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej sytuacji? Na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – mogą mieć wpływ na postrzeganie twarzy

Długość kolczyków oraz ich kształt to cechy w głównej mierze wpływają na to, jak optycznie jest postrzegana twarz, stąd należy zwrócić na nie uwagę przy wyborze wiszących kolczyków. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, że twarz zdaje się być bardziej krągła, natomiast te dłuższe (w sklepach znajdziemy wzory mające nawet 7-8 centymetrów) wydłużają ją. Design kolczyków posiada tu również duże znacznie. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz na odwrót. W sprzedaży kupimy także kolczyki neutralne, które nie oddziałują przesadnie na odbiór kształtu naszego oblicza – tutaj z całą pewnością warto wspomnieć przykładowo o kolczykach łezkach.

Nie łącz wiszących kolczyków z wyrazistymi naszyjnikami

Poszukując wiszących kolczyków prawidłowo dostosowanych do konkretnej kreacji trzeba mieć na uwadze, iż są one nader rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innych odznaczających się ozdób mogą zatem sprawiać wrażenie przesady. Wobec tego rekomenduje się wystrzegać się zakładania ich do masywnych naszyjników, zegarków czy bransoletek. Wiszące kolczyki będą zaś prezentowały się wspaniale, jeśli w kreacji zostaną najsilniejszym akcentem – w rzeczy samej pod warunkiem, iż będą tworzyć spójną całość z fryzurą, sukienką i butami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]